GoPro Kameralara Yakalanmış En Tuhaf Görüntüler


0

GoPro bize birçok canlının gözünden dünyayı tanıtmakla kalmamış aynı zamanda profesyonel video çekim işlemlerini de bir hayli kolaylaştırmıştır. Bizim bu listemizde ise video çekmek isteyen ancak oldukça tuhaf görüntüler kaydeden kameraları sizlere göstereceğiz.

 

Koş Ey Sincap

Youtuber olan Viva Frei kamerasını bir ağacın altına bıraktı ve neler olacağını görmek istedi. Saniyele sonra kadraja bir çift sincap girdi ve bunlardan biri sanırım Assassin Creed oynuyor. Kamerayı kapan sincap dallar arasından koşmaya başlıyor.

 

Bu Akış Nereye?

Prrofesyonel anlamda video çekmek isteyenler Hawaii’nin Kilauea adasına gidebilir ve burada lav akışını videoya kaydedebilirler.

GoPro kameraları ile adaya giden gençler lav akışını kayda almak istemişler ve bu yüzden kameraları yerleştirmişler. Ancak kameraların birini unutmuşlar. Lav içinde kalan kamera aniden yanmakta ve lav soğuduğunda hafıza kartının hala sağlam olduğu görülmüştür.

 

Deniz Altındaki Maceralar

Profesyonel yüzücü Nick başına yerleştirdiği kamera ile yüzmek istemiş ama denize atladığı sırada kamera yerinden çıkarak dibe düşmüştür. Deniz altında kaldığı süre boyunca da birçok olayı kaydetmiştir.

Gökyüzünden Düşüp Domuzun Midesine İnmek

Oldukça garip olan bu video kaydında ise paraşütçü kamerası ile beraber atlıyor ancak kamera aniden elinden kayarak yere sağlam şekilde düşüyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir domuz kamerayı buluyor ve yemeye çalışıyor ve midesine indiriyor. Kamera daha sonra domuzun bağırsaklarından çıkarılıyor.

 

Hey Amigo

2017 yılında tüm dünyayı gezmek için yola çıkan turist İspanyolların arasından da bisiklet ile geçmeye karar verdi ancak motosikletli biri yolunu kesti. Alexander’ın bildiği tek kelime arkadaş anlamına gelen Amigoydu fakat bizim haydudun arkadaş olmaya pek niyeti yok gibi.

 

Saf Kötülük Olan Maymun

Arjantin’de bir adam maymunları beslemek için kamerasını hazırladı ve kayda başladı. Tam maymunları beslerken arkadan yaklaşan başka bir maymun kamerayı adeta profesyonel bir hırsız gibi kaptı.

 

Manzarası Çok Güzel

Bir grup çılgın mühendis arkadaş kendilerine göre uzay aracı yaptı ve ucuna da GoPro yerleştirdi. Başarılı şekilde gerçekleşen fırlatma sonrası atmosfer dışından görüntü kaydeden kamera yeryüzüne sağlam şekilde indi.

 

Yılan Partisi

Mike Delaney sıradan bir yürüyüş yapmaktaydı ancak karşılaştığı manzara pek de sıradan olmayan bir durumdu. Yürüyüşü sırasında yılan partisine denk gelen Mike bunu kameraya aldı.

 

 


Like it? Share with your friends!

0
admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir